ÖVRIGT / Speglar / Golvspegel 16847125
nr 1684 7125
Golvspegel
1800-tal, 162x84 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 3 mars 2025
kl 19:04:32
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr